NURDENİZ, kısa zamanda çok önemli projelere imza atmış, bir çok kurum ve kuruluşa danışmanlık hizmeti veren, alt yapı işleri yapan prestijli bir firmadır.

Sitemizde görebilececeğiniz başlıca iş konularımız; *Beton Boru İmalatı, *Alt Yapı Malzemeleri, *Parke Taşı İmalatı, *Bordür İmalatı *Belediye, resmi kurum veya özel sektörde markalaşma, kupon projeler ve kimlik kazandırma hakkında danışmanlık hizmetleri, diğer çalışmalar için sitemizi ziyaret edebilir, geniş bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Fabrikamızda her türlü beton boru TSE 821 EN 1916,baca ve elemanları TSE 821 EN 1917standartına ve İller Bankası normlarına göre üretim yapmaktadır.Beton Parke taşı ve bordür imalatınıTSE 821 EN 2824 standartına uygun olarak üretim yapmaktadır.Üretimde kalite ve mukavemet ön planda tutulmaktadır.

Firmamız oluşturduğu makina parkı ve kaliteli teknik kadrosu ile ASKİ, İLLER BANKASI, KÖY HİZMETLERİ ve KARAYOLLARI'nın ve Belediyelerin her türlü alt yapı, üst yapı, parke taşları,bordür Çevre düzenleme ihalelerine katılmakta ve aldığı her işi başarıyla tamamlamaktadır.

 

Firmamız daha büyük ve kaliteli işlere imza atmak için elinden geleni yapmayı ve teknolojinin bütün imkanlarını kullanmayı hedef edinmiştir.

Çekmece Beldesi'nde işadamı Yılmaz Nurlu tarafından yaptırılacak olan 8 derslikli, uzay çatılı bina Çekmece İlköğretim Okulu binasının 12 derslik sayısını 20 dersliğe çıkaracak. İnşaatın toplam maliyeti ise 500 bin lira olup, inşaat 6 ayda bitirildi...